Plan nabożeństw

Niedziele

8.00 - Boska Liturgia

czytania apostolskie, Ewangelia w jęz. cerkiewnosłowiańskim i polskim

10.00 - Boska Liturgia

17.00 - akatyst i molebien

 

Środy

8.00 - Boska Liturgia

 17.00 - akatyst do świętego Nektariusza metropolity Pentapolis i cudotwórcy z Eginy z molebniem przed św. relikwiami za chorych i cierpiących

Czwartki

17.00 - akatyst przed ikoną
Matki Bożej Wszechkrólowej

 

Piątki

8.00 - Boska Liturgia

 

Soboty

8.00 - Boska Liturgia

17.00 - całonocne czuwanie

 

 

Aktualności

HARMONOGRAM NABOŻEŃSTW PAŹDZIERNIK 2018

3 października – środa
8.00 – Boska Liturgia
17.00 – akatyst do św. cudotwórcy Nektariusza

4 października – czwartek
17.00 – akatyst przed ikoną Matki Bożej
Wszechkrólowej

5 października – piątek
8.00 – Boska Liturgia

6 października – sobota
Poczęcie św. Jana Chrzciciela
8.00 – Boska Liturgia
17.00 – całonocne czuwanie

7 października – niedziela
Ikony Matki Bożej Wszechkrólowej
8.30 – małe oświęcenie wody
9.30 – powitanie hierarchów
10.00 – Boska Liturgia, procesja
i oświęcenie pomnika zburzonego soboru
Zmartwychwstania Pańskiego
17.00 – akatyst przed ikoną Matki Bożej
Wszechkrólowej

9 października – wtorek
Apostoła i Ewangelisty św. Jana Teologa
8.00 – Boska Liturgia

10 października – środa
8.00 – Boska Liturgia
1700 – akatyst do św. cudotwórcy Nektariusza

11 października – czwartek
16.30 - powitanie relikwii św. Biskupa
Wyznawcy Łukasza Wojno-Jasienieckiego
17.00 – akatyst do św. Biskupa Wyznawcy
Łukasza Wojno-Jasienieckiego,
pokłon relikwiom i błogosławieństwo olejem


12 października – piątek
8.00 – Boska Liturgia

13 października – sobota

8.00 – Boska Liturgia

16.45 – pierwsza spowiedź dzieci
17.00 – całonocne czuwanie

14 października – niedziela
Święto Opieki Najświętszej Bogurodzicy

8.00 – Boska Liturgia i Eucharystia dla spowiadających się po raz pierwszy dzieci

10.00 – Boska Liturgia
17.00 – akatyst Święta Opieki Najświętszej
Bogurodzicy

17 października – środa
8.00 – Boska Liturgia
17.00 – akatyst do św. cudotwórcy Nektariusza

18 października – czwartek
17.00 – akatyst przed ikoną Matki Bożej
Wszechkrólowej

19 października – piątek
św. Apostoła Tomasza
8.00 – Boska Liturgia

20 października – sobota
Krasnostockiej ikony Matki Bożej
8.00 – Boska Liturgia
17.00 – całonocne czuwanie


21 października – niedziela
8.00 – Boska Liturgia
10.00 – Boska Liturgia
17.00 – akatyst do św. Jana Kormiańskiego

24 października – środa
8.00 – Boska Liturgia
17.00 – akatyst do św. cudotwórcy Nektariusza

25 października – czwartek
17.00 – akatyst przed ikoną Matki Bożej
Wszechkrólowej
26 października – piątek
8.00 – Boska Liturgia

27 października – sobota
8.00 – Boska Liturgia
17.00 – całonocne czuwanie

28 października – niedziela
8.00 – Boska Liturgia
10.00 – Boska Liturgia
17.00 – akatyst za zmarłych i panichida

31 października – środa
św. Apostoła i Ewangelisty Łukasza
8.00 – Boska Liturgia
17.00 – akatyst do św. cudotwórcy Nektariusza