Plan nabożeństw

Niedziele

8.00 - Boska Liturgia

czytania apostolskie, Ewangelia w jęz. cerkiewnosłowiańskim i polskim

10.00 - Boska Liturgia

17.00 - akatyst i molebien

 

Środy

8.00 - Boska Liturgia

 17.00 - akatyst do świętego Nektariusza metropolity Pentapolis i cudotwórcy z Eginy z molebniem przed św. relikwiami za chorych i cierpiących

Czwartki

17.00 - akatyst przed ikoną
Matki Bożej Wszechkrólowej

 

Piątki

8.00 - Boska Liturgia

 

Soboty

8.00 - Boska Liturgia

17.00 - całonocne czuwanie

 

 

Aktualności

Bezpośrednia transmisja Boskiej Liturgii z naszej parafii.

W najbliższą niedzielę 22 marca, Niedzielę Świętego Krzyża, pierwsza Boska Liturgia rozpocznie się wyjątkowo o godz. 7.45. Nabożeństwo będzie transmitowane na żywo w TVP Kultura, TVP Białystok oraz Polskim Radio Białystok. Wszystkim przypominamy o zaleceniach sanitarnych i przestrzeganiu wymogów dotyczących ilości zgromadzonych osób.

Znalezione obrazy dla zapytania: tvp

Znalezione obrazy dla zapytania: polskie radio białystok

 

Druga Liturgia tego dnia rozpocznie się o godz. 10.00. Prosimy o rozpropagowanie informacji wśród waszych znajomych. Przypominamy, że podczas wszystkich nabożeństw modlimy się za wszystkich naszych parafian, za osoby chore i lekarzy. Jednocześnie informujemy, że w następnym tygodniu w naszej parafii Liturgie będą sprawowane w: środę o godz. 8 i 16, w piątek o godz. 8 i 16, w sobotę o godz. 8 i w niedzielę 29 marca o godz. 8 i 10.

 
22 marca III niedziela Wielkiego Postu
Niedziela Świętego Krzyża. Św. 40 męczenników z Sebasty
7.45 Boska Liturgia św. Bazylego Wielkiego
10.00 Boska Liturgia św. Bazylego Wielkiego