Plan nabożeństw

Niedziele

8.00 - Boska Liturgia

czytania apostolskie, Ewangelia w jęz. cerkiewnosłowiańskim i polskim

10.00 - Boska Liturgia

17.00 - akatyst i molebien

 

Środy

8.00 - Boska Liturgia

 17.00 - akatyst do świętego Nektariusza metropolity Pentapolis i cudotwórcy z Eginy z molebniem przed św. relikwiami za chorych i cierpiących

Czwartki

17.00 - akatyst przed ikoną
Matki Bożej Wszechkrólowej

 

Piątki

8.00 - Boska Liturgia

 

Soboty

8.00 - Boska Liturgia

17.00 - całonocne czuwanie

 

 

Aktualności

KURS JĘZYKA ROSYJSKIEGO

Parafia Zmartwychwstania Pańskiego zaprasza na 
KURS JĘZYKA ROSYJSKIEGO

Zajęcia rozpoczną się od października 2017 roku i obejmują 60 godzin lekcyjnych. Kursy skierowane są do dzieci i młodzieży – wiek od IV klasy szkoły podstawowej do końca gimnazjum. Terminy zajęć zostaną ustalone po uprzednim zebraniu się grup. Zapewniamy małe liczebnie grupy, zgrupowane pod kątem stopnia zaawansowania. Kursy będą się odbywały w salach parafialnych (ul. Sikorskiego 9) w godzinach popołudniowych, wieczornych lub w soboty.

Opłata: 600 zł./całość (300 zł. semestr, możliwość opłat na raty).

Zajęcia prowadzi p. Mirosława, z wykształcenia filolog języka rosyjskiego z długoletnim stażem w nauczaniu. Pani Mirosława jest lektorem języka rosyjskiego na uczelniach wyższych, nauczała w szkołach podstawowych, gimnazjalnych, średnich oraz prywatnych językowych, więc ma bogate doświadczenie w uczeniu na różnych poziomach językowych. Zapisy trwają do końca września w kancelarii parafialnej. Po zebraniu się chętnych osób przeprowadzona zostanie rozmowa lub test poziomujący, a następnie utworzone zostaną odpowiednio grupy.

Zapisy w kancelarii parafialnej.