Plan nabożeństw

Niedziele

8.00 - Boska Liturgia

czytania apostolskie, Ewangelia w jęz. cerkiewnosłowiańskim i polskim

10.00 - Boska Liturgia

17.00 - akatyst i molebien

 

Środy

8.00 - Boska Liturgia

 17.00 - akatyst do świętego Nektariusza metropolity Pentapolis i cudotwórcy z Eginy z molebniem przed św. relikwiami za chorych i cierpiących

Czwartki

17.00 - akatyst przed ikoną
Matki Bożej Wszechkrólowej

 

Piątki

8.00 - Boska Liturgia

 

Soboty

8.00 - Boska Liturgia

17.00 - całonocne czuwanie

 

 

Aktualności

XXXVI Wieczór Kolęd

14 stycznia w Operze Podlaskiej licznie zgromadzona publiczność miała zaszczyt wysłuchać przepięknego bożonarodzeniowego koncertu.

W ramach Wieczoru Kolęd już poraz XXXVI zaprezentowały się chóry dziecięce i młodzieżowe naszego miasta i okolic oraz chór z Krzemieńca na Ukrainie. Przepiękna kilkugodzinna uczta duchowa zgromadziła wielu słuchaczy którzy przeżywali występy dzieci oraz młodzieży. Z wielką satysfakcją wysłuchali również przepięknego występu chóru dziecęcego naszej parafii pod dyrekcją matuszki Iwony Romańczuk. Jej wielkie zaangażowanie w poszukiwaniu przepięknych i zarazem mało znanych kolęd w połączeniu z wielką pasją młodych wykonawców na długa pozostaną w pamięci słuchaczy. Gratulujemy jesteści wspaniali. Do zobaczenia w cerkwi na wspólnych nabożeństwach i  na kolejnych przeglądach i festiwalach.

Fotogaleria zdjęć z wydarzenia dostępna na naszej stronie (KLIKNIJ).