Aktualności

Patrząc wstecz... - pamiątkowe zdjęcia z 75 urodzin o. Włodzimierza Cybulińskiego

 DSC7786 SmallKiedy odchodzą od nas bliscy i przyjaciele często wspominamy różne wydarzenia z przeszłości. Ś.p. o. mitrat Włodzimierz Cybuliński odszedł od nas zaledwie kilka dni temu, a przecież towarzyszył życiu parafii od samego jej początku. Był budowniczym i duszpasterzem i przyjacielem wielu naszych parafian. Dzielimy się z Wami kroniką zdjęć sprzed dwóch lat, kiedy w dniu 75 urodzin o. Włodzimierz sprawował w naszej cerkwi Liturgię. Wtedy dziękował za lata służby przed Bożym ołtarzem. Dzisiaj, z perspektywy czasu, my również dziękujemy Bogu za proboszcza i budowniczego cerkwi.

Niech te zdjęcia skłonią nas do modlitwy za duszę ś.p. o. Włodzimierza. Historia parafii Zmartwychwstania Pańskiego została uzupełniona o kolejny ważny element. Za zdjęcia dziękujemy p. Andrzejowi Cybulińskiemu.

Prezentowany album udostępniony jest za pośrednictwem portalu flickr. Aby otworzyć galerię w nowym oknie w pełnej rozdzielczości należy kliknąć w centralnym polu zdjęcia. Boczne paski umożliwiają nawigację w galerii.

 

75 urodziny o. mitrata Włodzimierza Cybulińskiego 2018

4 czerwca 2016. Fot. Andrzej Cybuliński

75 urodziny o. Włodzimierza Cybulińskiego